מדיניות משלוחים

מדיניות משלוחים – Le Fleur Boutique

Le Fleur Boutique מספקת שירותי הזמנת משלוחי פרחים, עציצים ומתנות בכל הארץ, בדרך קלה, נוחה ומהירה.

אנו ב- Le Fleur Boutique עושים את מירב המאמצים בכדי לספק לכם את הזמנתכם במועד תוך שמירה על איכות מוצרים גבוהה ביותר.

ניתן לבצע הזמנת משלוח מוצרים בכל שעות היום, אך הכנת המוצרים למשלוח ויציאת המשלוחים תתבצע בשעות הפעילות שלנו: בין הימים א’-ה’ בין השעות 08:00-18:00 ובימי ו’ וערבי חג ומועד בין השעות 08:00-13:00, והכל בכפוף לאמור בתקנון.

מוצרים אשר יוזמנו עד השעה 16:00 בימי עבודה רגילים (כהגדרת מונח זה בתקנון) באזור גוש דן (בין רחובות להרצליה), יסופקו תוך כ- 5 שעות (זמן משוער). מוצרים אשר יוזמנו לאחר השעה 16:00 בימי עבודה רגילים באזור גוש דן יסופקו עד השעה 20:00 (זמן משוער) ביום העבודה שלמחרת יום ההזמנה (ככל ומדובר ביום עבודה רגיל), אלא אם יצוין אחרת.

מוצרים אשר יוזמנו מחוץ לאזור גוש דן (בין רחובות להרצליה) – יסופקו עד השעה 20:00 (זמן משוער) ביום העבודה שלמחרת יום ההזמנה (ככל ומדובר ביום עבודה רגיל), אלא אם יצוין אחרת.

מובהר כי זמן האספקה הוא משוער ועלול להשתנות עקב משתנים שונים שאינם בשליטתנו, לרבות תנאי מזג אוויר, שינויי כבישים, עומסי תנועה, זמינות שליחים ו/או מוצרים ו/או כל מניעה אחרת שלא בשליטתנו.

ככל שלהזמנה נלווה מוצר הכולל אלכוהול, המוצר יימסר רק עם זיהוי של מקבל ההזמנה באמצעות תעודה מזהה עם תמונה והיותו מעל גיל 18 (או גיל או דרישה אחרת לפי כל דין).

במקרה של חשש מצד Le Fleur Boutique לגבי אספקת מידע שאינו אמיתי, מעודכן, שלם או נכון בזמן ההזמנה או לאחריו, עומדת לנו הזכות הבלעדית להשהות, לבטל או לסרב לספק כל הזמנה וזאת אף ללא הודעה מצדנו, ובכפוף לשיקול דעתנו הבלעדי.

האחריות על מסירת פרטים נכונים בעת ההזמנה, לרבות פרטי כרטיס אשראי וכתובת משלוח הינה על המזמין בלבד. כל שגיאה בפרטים שתוביל לנזק מכל סוג שהוא שייגרם למזמין, ו/או ל- Le Fleur Boutique ו/או לצד שלישי כלשהו, יהיה באחריותו הבלעדית של המזמין. במידה וכתובת המשלוח שנמסרה איננה נכונה, המזמין יחויב בעלות נוספת של משלוח, והכל בכפוף לשיקול דעתנו הבלעדי.

במידה ומקבל ההזמנה לא יהיה בכתובת שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה, המוצר יימסר לשכן או יושאר בכתובת האספקה, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, והמזמין לא יהיה זכאי לכל סעד שהוא, לרבות החזר כספי או פיצוי.

האמור במדיניות משלוחים זו כפוף לתנאי תקנון האתר.

אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה,

Le Fleur Boutique

WhatsApp chat